Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O wszystkim dla wyrzuconych

Utworzony przez Astalavista, 23 sierpnia 2011 r. o 08:03
Gość napisał:
To ile lat ma Aura ? Warto ją zaprosić na one night party ? Bo Kryształek - jaka jest Kryształek każdy widzi (na pokładzie promu), Espi starsza pani sądząc po postach, Maja w wieku swojego męża Iroka, razem jakieś 120 lat. Ale Aura. Fascynuje mnie Aura. Proszę o poważne odpowiedzi.
One night in Aura ? Daj spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No tak, teraz zauważyłam na wątku wybory - napisane namiary na to forum. Może nie być już tak spokojnie, ale dacie sobie radę.
na wyborach i na kleszczach trochę podziałałam żeby nie były pierwsze, więc może się uda , żeby Gina i jej banda tu nie wlazły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To ile lat ma Aura ? Warto ją zaprosić na one night party ? Bo Kryształek - jaka jest Kryształek każdy widzi (na pokładzie promu), Espi starsza pani sądząc po postach, Maja w wieku swojego męża Iroka, razem jakieś 120 lat. Ale Aura. Fascynuje mnie Aura. Proszę o poważne odpowiedzi.
o,dpusc sobie uparta jest i nigdy nie przyzna sie do bledu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam nadzieję że tamten cenzurowany wątek dla zalogowanych padnie.
on od poczatku skazany był na porażke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no juz wybory na pierwszym niech to szlag - konfident na pokładzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
na wyborach i na kleszczach trochę podziałałam żeby nie były pierwsze, więc może się uda , żeby Gina i jej banda tu nie wlazły
Maja wchodzi na wybory, na kleszcze Juma. Juma może siedzieć tutaj o ile zachowa normę zachowania, hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaja732 napisał:
on od poczatku skazany był na porażke
dlaczego mogło byc fajnie ale 5 osób się tylko wychyliło a reszta w krzaczorach, bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Maja wchodzi na wybory, na kleszcze Juma. Juma może siedzieć tutaj o ile zachowa normę zachowania, hahaha
Juma zaczyna się wkręcać jak się o mafii pisze że jak o tym krsytku i imprezach suto zakrapianych. Ciekawe czy I naprawdę była wchińskim bo różnie pisali raz tak raz tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stella napisał:
dlaczego mogło byc fajnie ale 5 osób się tylko wychyliło a reszta w krzaczorach, bez sensu
Cześć Stella!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stella napisał:
dlaczego mogło byc fajnie ale 5 osób się tylko wychyliło a reszta w krzaczorach, bez sensu
wlasnie dlatego ze tak mało osob sie ujawniło z goscia jednak pisze sie swobodniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaja732 napisał:
wlasnie dlatego ze tak mało osob sie ujawniło z goscia jednak pisze sie swobodniej
Dokładnie i nikt nie lubi narzucania czegoś z góry. Mówię wam ten Gazik wszystko zepsuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie że kashmir jest maszynistą? Mi się wydaje że on wkręca. słuchał ktoś tej jego audycji radiowej? MNie on strasznie wkurza jest taki wszystkowiedzący i uważa się za najmądrzejszego i najfajniejszego a w ogóle fajny nie jest. Nic a nic. gdzieś widocznie musi się dowartościować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dokładnie i nikt nie lubi narzucania czegoś z góry. Mówię wam ten Gazik wszystko zepsuł
ach ten Gazik, taki zimny i niedostepny a w łożu pewnie odwrotnie mniam mniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juman rozwali ten wątek, przekonacie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Juman rozwali ten wątek, przekonacie się
e tam forów jak psów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G8 napisał:
Cześć Stella!
no jesteś wreszcie myślałam że na urlopie jesteś witaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Myślicie że kashmir jest maszynistą? Mi się wydaje że on wkręca. słuchał ktoś tej jego audycji radiowej? MNie on strasznie wkurza jest taki wszystkowiedzący i uważa się za najmądrzejszego i najfajniejszego a w ogóle fajny nie jest. Nic a nic. gdzieś widocznie musi się dowartościować
jest maszynistą, wystarczy w gogle wpisac jego nick i wejsc na youtube, sa filmiki ,fajny chłopak z niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stella napisał:
no jesteś wreszcie myślałam że na urlopie jesteś witaj
Nie! Siedzę tutaj, bo GP mię zmęczyło! Ostatnio dwuwiersz napisałam na głównym o Kaziku, a że poczucia humoru on za gorsz nie ma to w końcu dałam sobie spokój. Niech się tam kiszą i tak nic ciekawego już nie napiszą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Juman rozwali ten wątek, przekonacie się
Jego chore insynuacje co do niektórych osób rozwaliły forum. Jak się nie ma pewności, to się nie plecie trzy po trzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ach ten Gazik, taki zimny i niedostepny a w łożu pewnie odwrotnie mniam mniam
eee tam gadasz,z Gazikiem się gada na pw i wtedy jest bardzo sympatyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 554

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...